Profesyonel Cilt Bakımları

Yüz, boyun ve eller dış etkenlerden en çok etkilenen bölgelerdir. Dış etkenler arasında UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimi ve yanlış beslenmeyi sayabiliriz. Unutmamalıdır ki, yüzümüzde elimizde cildimizin yapısına göre siyah noktalar, sivilceler, yağlanmalar veya kurumalar, kırışıklık gibi başka problemleri zamanla ortaya çıkar. Bunlar cildin sinsi ve en büyük düşmanıdır. Bu yüzden cilt bakımına genç yaşlarda başlamak en uygun olanıdır. Cilt bakımına başlama yaşı ortalama yirmili yaşlardır.

Burada vurgulamaya çalıştığımız cildin tipine uygun bakım yapılması ve korunması esas olanıdır. Cilt bakımına başlamadan önce cildin değerlendirmesi yapılmalı ve tipi belirlenmelidir.

Serum facial treatment of young woman in spa salon

Aris ailesi olarak cildinizin tüm ihtiyaçlarına göre size özel cilt analizi yapıldıktan sonra bakım rotanız çizilmekte olup, söz konusu ihtiyaçlarınız için özel olarak geliştirilmiş ürünler ve son teknoloji cihazlarla bakımlarınızı tamamlıyoruz. Temizleme, buhar, vakumlama, özel serumlar ve özel maskelerle desteklediğimiz profesyonel cilt bakımlarımızdan çok memnun kalacaksınız. Özellikle ileri düzeydeki akne, leke ve kırışıklıklarınız için uyguladığımız dermapen tedavisiyle %100 sonuç garantisi vermekteyiz. Derma Pen ile desteklenen cilt bakımlarımız cilt yenilemede mucizevi çözümler sunmaktadır. Akne, Leke, Yağ Bezeleri, Sivilce Çukurları, Kırışıklık gibi sorunlarınız için ayda bir yaptıracağınız cilt bakımlarımızda tüm cilt problemlerinizden kurtulmanın keyfini yaşayın.

Siz de çok özel fiyatlara uzman ekibimizce yapılacak güzellik işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkındaki tüm sorularınız için bizi arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formu ile bize mesaj gönderebilirsiniz.

 #ciltbakimi #ciltbakımı #bakım #zayıflama #buzepilasyon #kadın #arisistanbulkadikoy #ariskadıköy #kadıköy #istanbul #microblading #kıltekniği #microbladingeğitimi #3dkilteknigi #3dkıltekniği #kalicimakyaj #kalıcımakyaj #kaşkontür #kaşkontürü #kırışıklık #sarkma #ciltlekesi #lekebakımı  #aknelicilt #akne #aknetadevisi #epilasyon #güzellik #kıltekniği #bölgeselincelme #bolgeselzayiflama #bölgeselzayıflama #kiloverme  #bölgeselincelme #bolgeselzayiflama #bölgeselzayıflama  #lenfdrenaj #hydrafacial #aquapeel