Kalıcı Makyaj & Microblading Uygulamaları

Microblading 3D Kıl Tekniği Uygulaması:

Kaşlarımız yüzümüzün ifadesini en çok değiştiren bölgelerimizden biridir. Kaşlarımızda oluşacak şekil bozuklukları, boşluklar ve asimetrikler ifademizi fazlasıyla etkilemektedir. Bu tür şikayetlerden kurtulmanız için geliştirilen Microblading, ileri kaş ve saç rekonstrüksiyon 3D kıl tekniği uygulamalarıyla kaşlara ve saçlara manuel yöntemle yapılan yarı kalıcı, kaş ve saç yoğunlaştırma, efekt ve şekil verme sanatı olarak karşımıza çıkıyor. Organik veya inorganik boyaların, kişiye özel açılan steril tek kullanımlık iğnelerle deri altına ince birer çizgi şeklinde işlenmesi tekniğine microblading 3d kıl tekniği adı verilmektedir.

Vücutlarımıza yapılan dövmeler ile karıştırılmaması gereken işlem, dövmeden farklı tekniğe ve farklı ürün içeriklerine sahiptir. cilt tipine göre kalıcılık sürelerinin farklılık gösterdiği microblading işlemi, çok yağlı ciltlerde 6 ay ile 1 sene arası; kuru ciltlerde ise 1 sene ile 2 sene arası kalıcılık gösterebilmektedir. Kullanılacak renk, kendi kaş kıllarınızla tam uyumlu olacak bir tonda seçilmelidir. Kaliteli, dermatest laboratuvarlarından onaylı boyalar ve tek kullanımlık paketinden yeni çıkmış iğnelerle işlem yapılmalıdır. Ayrıca işlem yaptıracağınız kişinin eğitim belgesini muhakkak istemelisiniz. Çünkü kişinin bilgi düzeyi, becerisini ve dolayısıyla yaptıracağınız işleminizin sonucunu etkileyecektir.

Kalıcı Makyaj – Dudak Uygulaması:

Dudaklarınızdaki asimetriklikler ve pigment kayıpları gibi sorunları da kalıcı makyaj ile çözebilmekteyiz. Ayrıca ince dudaklara sahip fakat dolgu yaptırmak istemeyen kişilerin dudaklarında, birkaç sıra dışarıdan yapacağımız kalıcı makyaj işlemi sayesinde, söz konusu incelik ortadan kaybolacak, dudaklar daha büyük ve dolgun görünecektir.

Resimde de görebileceğiniz üzere işlem ilk bittiğinde kullanılan boya yoğun bir biçimde dudakta kalmaktadır. Fakat 4-5 gün sonrasında kepek şeklinde dökülen kabuklanmanın altından çok daha doğal duran asıl rengimiz ortaya çıkmaktadır.

Kalıcı Makyaj – Eyeliner Uygulaması:

Eyeliner çekmeyi çok seven kadınlar arasında en çok tercih edilen yöntem olan Kalıcı Makyaj, eşit eyeliner çekemeyen ya da vakit bulamadığı için eyeliner uygulayamadığını dile getiren bir çok kişiyi bu yönteme yöneltmeye başladı.

Kalıcı makyaj uygulaması çeşitleri arasında en kısa sürede yapılanı kalıcı eyeliner uygulamasıdır ve bu uygulama yaklaşık olarak yarım satte yapılır. Özellikle cilt hassasiyeti olan kişilere uygulamaya başlamadan önce anestezik etkili kremler sürülerek bu bölgelerin uyuşması ve uygulama süresi boyunca kadınların daha konforlu ve daha rahat olması sağlanır. Krem sürüldükten sonra yaklaşık olarak 15-20 dakika beklenir ve daha sonra kalıcı makyaj uygulamasına başlanır.

Kalıcı göz makyajı uygulamasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta göz yapısına uygun bir çizim yapılmasıdır. Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde küçük olan gözler daha büyük gösterilebilir yada bunun tam tersi büyük olan gözlerin daha küçük görünmesi sağlanabilir. Bunun yanı sıra kalıcı göz makyajı uygulaması sayesinde ayrık olan gözler birbirine daha yakın gösterilebileceği gibi bitişik gözlerin birbirinden daha uzak görünmesi sağlanabilir.

Siz de çok özel fiyatlara uzman ekibimizce yapılacak güzellik işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkındaki tüm sorularınız için bizi arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formu ile bize mesaj gönderebilirsiniz.

#ciltbakimi #ciltbakımı #bakım #zayıflama #buzepilasyon #kadın #arisistanbulkadikoy #ariskadıköy #kadıköy #istanbul #microblading #kıltekniği #microbladingeğitimi #3dkilteknigi #3dkıltekniği #kalicimakyaj #kalıcımakyaj #kaşkontür #kaşkontürü #kırışıklık #sarkma #ciltlekesi #lekebakımı  #aknelicilt #akne #aknetadevisi #epilasyon #güzellik #kıltekniği #bölgeselincelme #bolgeselzayiflama #bölgeselzayıflama #kiloverme  #bölgeselincelme #bolgeselzayiflama #bölgeselzayıflama  #lenfdrenaj #hydrafacial #aquapeel