Buz Epilasyon

En kısa anlatımı ile vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Güzellik ve estetik merkezlerde yapılan bu uygulamada kıl köklerinin ışın ile yakılması ve işlem sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

Epilasyona başlamadan önce kişinin kıl tipi ve ten rengine göre lazer doz ayarı yapılır. Böylece kıl köklerini etkileyebilecek en doğru dozaj belirlenerek, kişi herhangi bir yan etkiye maruz bırakılmadan kalıcı sonuçlar elde etmek için doğru uygulama planı yapılır. Ayrıca farkı uygulama bölgesine göre doz ayarları ayrı ayrı yapılmaktadır. Seans aralıkları uygulama bölgesine göre 5 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir.

Buz epilasyon yöntemi ile uygulamanın yapılacağı bölgedeki kıl kökleri yoğun ısı enerjisine maruz bırakılarak imha edilmeye çalışılır. Cihaz ışınlarının hedef aldığı kıl köklerine rengini veren melanin pigmenti bu etkiyi direkt kıl köklerine ileterek, köklerdeki hücrelerin büyüme potansiyelleri tahribe uğratılır. Böylece kılların büyüme evreleri kalıcı olarak etkisiz hale getirilerek, istenmeyen tüy oluşumu engellenir.

Aris İstanbul Kadıköy Vip Şubemizde kullanılan cihaz, epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisi olan, soğuk başlıklı epilasyon yöntemidir.

Siz de çok özel fiyatlara uzman ekibimizce yapılacak güzellik işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkındaki tüm sorularınız için bizi arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formu ile bize mesaj gönderebilirsiniz.