Pasif Jimnastik

Elektro kas uyarıcı cihaz ile gerçekleştirilen bölgesel pasif jimnastik; forma kavuşmanız, kas gücünüzü artırmanız ve sağlıklı kalmanız için ideal. Elektroterapi, vücudumuzda yağ dokusunun biriktiği yerlerdeki kaslara, pasif jimnastik yaptırarak o bölgenin incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu uygulama ile kalori harcanmaz. Kas çalıştırmak için vaktiniz yok veya ortopedik bir sorununuz var ise bu uygulama önerilir.

Pedler, kas yönlerine göre iletken bir jel sürülerek vücuda bağlanır ve eş zamanlı olarak kas yakımını hızlandıran infrared ışınlarla beraber uygulanır. Ortalama seans 40 dk. sürer . Seans sayısı haftada 2-3 kez olacak şekilde 15-20 seanstır. Seanslar sırasında kişide rahatsızlık oluşturulacak herhangi bir his oluşmamaktadır.

Siz de çok özel fiyatlara uzman ekibimizce yapılacak güzellik işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkındaki tüm sorularınız için bizi arayabilir ya da aşağıdaki iletişim formu ile bize mesaj gönderebilirsiniz.